ForumHane
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dsremu'da Roc,Medusa ve 10DG Yapımı Resimli Anlatım[Onlin3 Farkıyla]

YazarMesaj
[BaRBaRoS*
Tiryaki Üye
Tiryaki Üye
[BaRBaRoS*

Nerden : seni ilgilendiren ne söle bakiim at bana pm seni ne ilgilendirio olum napıcan nerden olduğumu yaaaa

Dsremu'da Roc,Medusa ve 10DG Yapımı Resimli Anlatım[Onlin3 Farkıyla] Empty
MesajKonu: Dsremu'da Roc,Medusa ve 10DG Yapımı Resimli Anlatım[Onlin3 Farkıyla]   Dsremu'da Roc,Medusa ve 10DG Yapımı Resimli Anlatım[Onlin3 Farkıyla] EmptyPaz Tem. 11, 2010 5:19 pm

İlk önce burdan PK2 Tools'u indirin :

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Accounts Dosyası : Web Hosting - Dedicated Server

Sonra içindeki Pk2 Editor programını açın ve sağ üst köşedeki File'a tıklayın sonra gelen pencerede Silkroad'ın içindeki media pk2'yi seçin ve altta Automatic Multiple File Update yazar onun yanındaki Select Folder'a tıklayın , indirdiğiniz ve rardan çıkardığın textdatanın yerini gösterin ve Import'a basın işte bu kadar..

Silkroad'ın içindeki Media Pk2'i seçiyoruz

Ardından select folder'a basarak indirdiğimiz textdatanın yerini seçiyoruz.

Enlarge this imageSayfayı küçültmek Gercek boyutunu görmek için buraya tıklayınız

Ve Import'a tıklıyoruz

Enlarge this imageSayfayı küçültmek Gercek boyutunu görmek için buraya tıklayınız

Buda olduğunun kanıtıdır.

https://forumhane.catsboard.com

Dsremu'da Roc,Medusa ve 10DG Yapımı Resimli Anlatım[Onlin3 Farkıyla]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2 Hamachili Local Server Kurmak Video'Lu AnLaTım//GM Yapmak//Admin FarkıyLa xD